
Wandelroute Abel Tasman
Ontdekkingstocht door het landschap van de jeugd van de bekende ontdekkingsreiziger!
De wandelroute Abel Tasman is vernoemd naar de ontdekkingsreiziger die hier honderden jaren geleden zijn jeugd doorbracht. De Grootegastermolenpolder is onderdeel van het Natuur Netwerk Nederland, dat verschillende natuurgebieden met elkaar verbindt.
Wanneer je de wandeling maakt zie je een grote variatie aan planten en dieren zoals watervogels, libellen, salamanders en kikkers. Het is een fijne wandeling om kennis te maken met wat er leeft in de natuur en de route is met 2,3 km heel geschikt voor kids!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!