Theater van Beresteyn
Kom naar een optreden in dit mooie theater, heel erg leuke kindervoorstellingen met theater en muziek
Dit prachtige theater staat in Veendam en heeft heel vaak kindervoorstellingen en films op het programma staan. Het theater zelf staat midden in het centrum en heeft gratis parkeerplekken.
Kinderen meer dan welkom
Voor de kindervoorstellingen zijn er kinderverhogers en vaak zijn de kindertheatervoorstellingen inclusief een drankje in de pauze en de garderobe.
Familievoorstellingen
Kom je ook kijken naar de mooiste artisteke, vrolijke, grappige of ontroerende creaties op kindergebied?
Tip
Wil je weten de actuele voorstellingen van het theater bekijken, houd dan onze Uitagenda goed in de gaten. Hierin verschijnen alle kindervoorstellingen op datum.
Theater van Beresteyn
Museumplein 5a
9641 AD Veendam
Openingstijden
De theaterkassa en de reserveerlijn zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 13.00 - 16.30 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderfestival Stormram
STORMRAM en vanBeresteyn organiseren samen een vrolijk kinderfestival!
Pasen bij Nienoord
Vier de paasdagen feestelijk bij Landgoed Nienoord, er zijn verschillende leuke activiteiten!
VerhalenToren bij Forum (6+)
Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Kidsproof Kletspraat Pasen
Voor je het weet voer je de leukste gesprekken aan de paastafel!