TukTuk tocht
Verken de omgeving van het Lauwersmeergebied met TukTuk Lauwersoog!
Met de TukTuk kan je op een leuke manier de omgeving van Lauwersoog verkennen en kijken wat Friesland en Groningen te bieden hebben.
Maak een keuze uit diverse routes of ga gewoon je eigen weg. Toer naar Zoutkamp of Dokkum of bezoek ook eens de mooie dorpjes die je anders voorbij rijdt.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen
Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Naar Storyworld deze zomer!
Stap in de wereld van strips, animatie en games bij Storyworld en beleef een heerlijk dag samen!
Start een nieuwe cursus!
Ontdek het nieuwe lesaanbod van Tumult in Groningen en Clockhuys Cultuur in Haren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!