
Plankton vissen en bekijken
Pak je planktonnet microscoop erbij en verwonder je over deze kleine beestjes.
Via Wadvistochten kun je meedoen op deze plankton vis safari in de haven van Lauwersoog, gewoon vanaf de steiger. Deze onderzoeken zijn zeer belangrijk voor het begrijpen van het ecosysteem van de Waddenzee en leuk voor iedereen.
Met een speciaal net ga je vissen om de plankton daarna onder de microscoop te bekijken. Natuurlijk geef je belangrijke observaties door aan de onderzoekers.
Wil je deze excursie graag boeken, klik dan op de roze button.
Er zijn in Groningen heel veel waterexcursies te doen, kijk op ons Eropuit overzicht voor de leukste kinderexcursies in Groningen.
Wadvistochten
Haven 49
9976 VN Lauwersoog
Openingstijden
Zie de webiste voor actuele tijdenPrijs
€5,- per persoon
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!