Appelbergen kinderwandeling
Trek je wandelschoenen aan en proef de geschiedenis van het gebied rond de Appelbergen!
Als je wandelt door Appelbergen proef je de geschiedenis van het gebied. Onderweg ontdek je preshitorische pingoruïnes uit de laatste ijstijd en diepe geulen in het veld, de middeleeuwse karrensporen.
Volg de gele paaltjes die verspreid staan over het gebied en laat je meevoeren van bos tot grasland. Wat kan jij allemaal ontdekken onderweg?
Speeltuin bij het restaurant
Paviljoen Appelbergen beschikt over een leuke en gratis speeltuin. Vanaf het terras of vanuit het paviljoen kun je je kinderen in de gaten houden. Afgelopen jaren is de speeltuin uitgebreid met nieuwe toestellen en een speelweide met voetbaldoeltjes en een volleybal veldje. De speeltuin is tijdens de openingstijden altijd beschikbaar.
Meer informatie
Voor meer info klik je op de roze button.
TIP: Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes in Groningen!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Zomervakantie in Museum Stad Appingedam
Ontdek Museum Stad Appingedam in de zomervakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!
Speur en Kleur in Park Vijversburg
Ontdek deze zomer extra veel speelplezier in Park Vijversburg in Tytsjerk, vlak bij Leeuwarden.
Zomerfestival in Limbusland
Knutsel samen een herinnering tijdens het Zomerfestival van Forum Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!