
Japanse krijgskunsten
Leer karate, aikido of judo bij de Stichting voor Japanse en Okinawaanse krijgskunsten (SJOK)!
Altijd al willen leren hoe je jezelf kan beschermen? Of hou jij gewoon van lekker stoeien? Bij de Stichting voor Japanse en Okinawaanse krijgskunsten (SJOK) leer je dit allemaal!
Er is keuze uit drie Japanse krijgskunsten: judo, karate en aikido. Bij alle drie de sporten gaat het om zelfverdediging. Je leert er dus meer dan alleen goed schoppen of slaan!
Je kunt meedoen met de lessen vanaf 6 jaar.
Kan jij ook niet meer stil zitten? Klik dan snel op de roze button om naar de website van SJOK te gaan!
Andere coole zelfverdedigingssporten vind je in de categorie Clubjes!
SJOK
Marwixstraat 35
9726 CB Groningen
Openingstijden
Bekijk de website voor het lesroosterPrijs
€26,50 per maand (€8,25 voor extra gezinsleden)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!