Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Heer

Heerlijk buiten spelen in deze ruim 5000m2 grote speeltuin aan de Akersteenweg in Maastricht!

Speeltuin Heer ligt op de hoek van de Vijverdalseweg en de Akersteenweg. Het terrein is heel groot, en er is genoeg te beleven! Er is ook een grasweide, en veel bomen die in de warme zomermaanden voor wat schaduw zorgen. 

Bij Speeltuin Heer kun je ook koffie, fris, ijsjes of chips halen bij de kiosk en even uitrusten op het fijne terras. Zelf eten en drinken meebrengen mag natuurlijk ook.

Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Meer speeltuinen in de omgeving ontdekken? Check het op de Themapagina Eropuit!

Speeltuin Heer

Akersteenweg

Maastricht

Openingstijden Dagelijks van 11.00 tot 17.00
Prijs Toegang is gratis!
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Heer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie bij Discovery

Er zijn talloze activiteiten bij Discovery Museum, waaronder de experience Revolutie Aarde!

Kidsproof Plattegrond

Wij hebben fijne 'Kidsproof'-adressen voor je verzameld op onze Kidsproof Plattegrond Limburg!

Uitagenda Kidsproof

Benieuwd wat er vandaag te doen is? Check onze uitagenda voor de leukste uitjes!

Rederij Stiphout

Ontdek Maastricht op een andere manier: ga mee op een bijzondere rondvaart met het hele gezin!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

15x kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras!

Lekker hapje eten met het gezin? Bij deze restaurants kunnen ouders genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kids zich vermaken in de te gekke speeltuin. Van ontbijt tot lunch en diner, deze kindvriendelijke plekjes in en om Zuid-Limburg zorgen zeker voor volle maken en veel plezier!

Nieuw planetenpad bij Kattevennen!

De komst van het mooie weer valt gelijk met de opening van het vernieuwde Planetenpad! Met deze unieke, interactieve reis door het heelal willen de kinderen vast wel mee. En er is nog veel meer te doen bij Kattevennen. Zak lekker neer in de 360° filmzaal. Doe mee met de Forest School. En ga los in de speeltuin. Lees hieronder meer over deze fantastische plek!

Ontdek Maastricht vanaf het water

Toerist in eigen stad, de regio ontdekken vanaf het water of op zoek naar een tof uitje voor de lange weekenden? Bij Rederij Stiphout ben je aan het goede adres. Van lekker smullen tijdens een cruise, kapitein van je eigen sloep tot een mooie rondvaart. Wij hebben de leukste tips voor je op een rij gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief