

Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat: Natuur & dieren
Gepubliceerd op 5 november 2024
Zijn jullie ook dol op de Nederlandse natuur? En wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kinderen. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer. Alleen even downloaden en printen!

Wat is je favoriete plek om buiten te spelen? En wat zou je doen als je de baas was over de natuur? Deze en meer leuke vragen vind je in de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren. Je download ‘m hieronder helemaal gratis. Klik op de foto of roze button en print ‘m uit!
Tip: ben je uitgekletst met deze Kletspraat bekijk ook eens onze andere Kletspraat edities of één van de leuke kletsboeken van Gezinnig Deze link opent in een nieuwe tab!
Groetjes, Esther
P.S. Wil je lekker wandelen met kinderen? Check dan deze 4 leuke wandelplekken Deze link opent in een nieuwe tab.
Lees ook:
Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.Meer inspiratie

Activiteiten in de Leemkuil
In de zomervakantie kunnen kinderen naast spelen in speeltuin de Leemkuil meedoen aan leuke activiteiten!
Kinderactiviteiten Molenpoort
Kom langs en doe mee met de leukste creatieve en feestelijke activiteiten in Winkelcentrum Molenpoort.
Moederdagpicknick
Verras mama en ga picknicken bij Boscafé de Zweef op Moederdag!