
Paaldansen & Aerial Hoop
Ben je in voor een nieuwe soort sport? Dan is Paaldansen of Aerial Hoop bij Artistic Movements supertof!
Hou je van klimmen, klauteren en dansen? Dan is Paaldansen vast een leuke sport voor jou! De sport heeft veel weg van turnen, maar dan op een speelse manier, ideaal voor kinderen die niet stil kunnen zitten.
Of ben je gek op het circus? Dan is Kids Aerial Hoop echt een aanrader! Deze kunstvorm of sport met hoepel in de lucht zie je bv. terug in Cirque du Soleil, en is ook ideaal voor kinderen die niet stil kunnen zitten.
In de lessen wordt veel aandacht besteed aan het hebben van een leuke tijd en op een speelse manier worden de technieken bijgebracht. Daarnaast wordt gewerkt aan kracht, lenigheid en uithoudingsvermogen.
Wil je eens kijken of paaldans of aerial hoop iets voor je is? Vraag dan een proefles (€5) aan! Als je je dan meteen inschrijft, hoef je deze proefleskosten niet te betalen.
Klik voor meer informatie over de verschillende lessen via de roze button door naar de site.
Ook via Facebook vind je onze leuke tips voor ouders en kids!
Artistic Movements
Van Rosenburgweg 8
6537 TM Nijmegen
Openingstijden
Check via de roze button de site.Prijs
Klik voor actuele tarieven via de roze button gelijk door naar de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
9x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?