Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pop en Percussie De Goffert

Volg deze lessen als je ook zo enthousiast wordt van zelf muziek maken!

Er zijn verschillende onderzoeken gedaan naar kinderen en muziek. De conclusie is vrijwel altijd: muziek maken is niet alleen leuk, maar ook goed voor de ontwikkeling. Kinderen die muziek maken, schijnen zelfs beter te kunnen leren.

Veel kinderen vinden muziek spelen samen met andere kinderen heel gezellig. Het bevordert zo de sociale contacten. Ook de fijne motoriek wordt geoefend door het bespelen van een instrument.

Muziek maken is voor iedereen, ieder op zijn eigen niveau. Algemene muzikale vorming is een goed begin om kennis te maken met muziek en te ontdekken waar je interesses liggen en welke mogelijkheden er zijn. Dit biedt Hattrick Percussion tijdens hun project ‘Pop en Percussie De Goffert’. De lessen zijn namelijk op Kinderboerderij De Goffert!

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button!

De leukste muzieklessen voor piano, viool, zang, gitaar, noem maar op… vind je op Kidsproof!

Hattrick Percussion

Slotemaker de Bruïneweg 268

6532 AD Nijmegen

Openingstijden Algemene muzikale vorming op zaterdagochtend tussen 11:00 en 12:00u.
Prijs De prijs voor 15 AMV lessen, van 55 minuten per les, bedraagt € 45,-.
Mail direct

Mail direct naar Hattrick Percussion

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!