Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

K.V. Noviomagnum

Samen sporten doe je bij Korfbalvereniging Noviomagnum! Vanaf 5 jaar kun je al meedoen!

Korfbal, de familiesport bij uitstek, waarbij als enige teamsport volledig gemengd gespeeld word. Per team zijn er net zoveel jongens als meisjes en net zoveel mannen als vrouwen. En voor allemaal gelden dezelfde spelregels.

Bij deze oudste, grootste en best presterende Korfbalvereniging Noviomagum in Nijmegen heb je het vast en zeker super naar je zin! In het winterseizoen train je in Sporthal de Triangel in Lent, in het zomerseizoen op het veld bij de d’Almaresweg!

Vanaf 5 jaar zijn kinderen al welkom om deel te nemen aan de trainingen! Samen met vriendjes en vriendinnetjes maken zij bij de welpen spelenderwijs kennis met het korfbal. Plezier maken staat voorop en toch, zonder dat zij het in de gaten hebben, wordt handigheid verkregen in het spelen met de bal.

Naast korfbal worden er veel activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Zo gaan ze elk jaar op kamp en is er een playbackshow. Hiernaast worden uiteraard nog veel meer leuke middagen georganiseerd.

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van al onze leuke tips!

KV Noviomagnum

D’Almarasweg 33

6525 DW Nijmegen

Openingstijden De jeugd traint op vrijdag. Op zaterdag worden er wedstrijden gespeeld door de jeugd en op zondag door de senioren.
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website.
Mail direct

Mail direct naar KV Noviomagnum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief