
Korfballen bij Keizer Karel
Wil jij ook in het geel met zwart strijden met je team en punten scoren?!
Lid worden van korfbalvereniging Keizer Karel is altijd mogelijk. Het is mogelijk om vier keer gratis mee trainen bij het team dat aansluit bij jouw leeftijd om te kijken of het korfballen bij Keizer Karel bij je past.
Als je lid bent geworden mag je naar alle activiteiten die georganiseerd worden bij Keizer Karel. Dit omvat onder andere kampen, filmavonden, jongens-/meidenavonden, sinterklaas en kerstdiner.
De teams zijn gemengd, kijk op de website voor de teamfoto’s en het trainingsschema. Klik door op de roze button.
Korfbalvereniging Keizer Karel
Staddijk 121
6537TB Nijmegen
Openingstijden
Training op woensdag en vrijdag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.