Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Nijmegen-West

Kom jij ook lekker zwemmen? Met mooi weer buiten en anders gewoon binnen!

In Sportfondsenbad Nijmegen-West plons je binnen in een 50-meter wedstrijdbassin met een hoge en lage springplank of ga van de glijbaan in het recreatiebad met ook nog een wildwaterkreek en een bubbelbad.

Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de horeca. Er zijn speciale zwemtijden voor gezinnen, volwassenen, (zwangere) vrouwen, baby/peuters en 50-plussers. Daarnaast biedt het zwembad voor kinderen vanaf drie maanden zwemles aan. Het ABC-zwemdiploma kun je behalen van vier jaar.

De buitenaccommodatie met verwarmd zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september. Negen keer per jaar is er discozwemmen (tot 12 jaar) met verschillende thema’s. De zondag is bij uitstek geschikt om te komen zwemmen met het hele gezin!

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button. In onze Uitagenda vind je de data van de zwemdisco’s! Ook leuk: vier je kinderfeestje in het zwembad!

Sportfondsenbad Nijmegen-West

Planetenstraat 65

6543 VW Nijmegen

Openingstijden Zie de website.
Zondag: 9:00 -12:00 uur gezinszwemmen
Prijs Kom voordelig zwemmen met het hele gezin op de zondagmorgen: €17,50 voor 5 personen (incl. 1 volwassene)
Mail direct

Mail direct naar Sportfondsenbad Nijmegen-West

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

You Jump Nijmegen

Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Nijmegen.

NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’

Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zelf vogelvoer maken

Nu het buiten zo koud is, kunnen we de vogeltjes extra helpen aan voedsel te komen door zelf vogelvoer te maken en dit in de tuin te plaatsen. Je zult zien dat de vogeltjes hier lekker van zullen smullen! Verwen de vogels met een winterse snack!

14 tips om carnaval ook thuis te vieren

Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.

30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief