Yoga voor kinderen 4+
Bij Yoga-studio Susumna in Nijmegen is het vanaf september ook voor kinderen mogelijk yogales te volgen!
De kinder-yogalessen worden gegeven door Milia Corbeek. Zij is juf op een basisschool en heeft zich gespecialiseerd in kinderyoga. Ze zal met veel zorg, aandacht en op speelse wijze yoga in het leven van kinderen introduceren.
De lessen zijn voor kinderen van 4-12 jaar en zijn op woensdagmiddag van 16:30 – 17:30 uur..
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Kijk ook eens in onze categorie kinderfeestjes!
Yoga-studio Susumna
Pieter Zeemanstraat 1A
6533 NZ Nijmegen
Openingstijden
Klik voor actuele lestijden en data door naar de site!Prijs
Klik voor actuele tarieven door naar de site!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.
7x DIY tips Pasen
Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
10x leuke lente activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!