Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles ABC

Zwembad de Lubert in Groesbeek biedt kinderen een veilige manier om het zwemmen te leren!

Bij het Zwem-ABC, conform de richtlijnen van de Nationale Raad Zwemdiploma’s, wordt in het begin in het zwembad veel aandacht besteed aan het zgn. “watervrij” maken.  Lopen in het water, spetteren, te water gaan, eruit klimmen en onder water kijken en drijven op de buik en rug horen hier allemaal bij. Via het Puppy-diploma, kan uw kind zo naar het A-, B- en zelfs C-diploma toe zwemmen.

**NIEUW** SuperSpetters
Vanaf medio november start zwembad de Lubert met de zwemlesmethode van de KNZB SuperSpetters. Met de SuperSpetters methode krijg je les in kleine groepjes en zwem je 2 keer per week 30 tot 45 minuten. De zwemlesmethode is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar. In deze methode is de borstcrawl en rugcrawl het uitgangspunt.

Meer informatie is te vinden op de website via de roze button!

Check ook eens onze categorie Eropuit voor de leukste uitjes met kinderen!

Zwembad de Lubert

Cranenburgstraat 23D

6561 AM Groesbeek

Openingstijden Klik voor actuele lestijden door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Lubert

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief