Yoga voor jou!
Bewegen en Ontspannen verzorgt op verschillende locaties in omgeving Nijmegen yogalessen voor kinderen!
Yoga is een goede manier om rust in je hoofd te krijgen! Maar het zorgt ook voor meer zelfvertrouwen, een beter concentratievermogen, betere controle over je lichaam en bevordering van je creativiteit. Bij Bewegen en Ontspannen wordt yoga gegeven aan kinderen tussen de 2 en 19 jaar!
Tijdens de lessen doe je natuurlijk yoga-oefeningen. Maar je doet nog veel meer, zoals ademoefeningen, dansen en expressie en zintuigspelletjes! Tijdens elke les staat een thema centraal. De lessen worden wekelijks verzorgd op verschillende locaties.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over de locaties en het aanbod!
Kijk eens in onze categorie sportclubjes voor andere leuke sportclubs.
Bewegen en Ontspannen
Openingstijden
Zie de site voor de actuele openingstijden van de verschillende locaties.Prijs
Zie de site voor de actuele kosten.Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x ijsje eten in hartje Nijmegen
Zodra de zon zich laat zien, is een ijsje eten bijna niet te weerstaan, toch? Ontdek deze leuke ijssalons in het centrum van Nijmegen.
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!