
Gym en turnen
De Hazenkamp is een van de grootste sportverenigingen in Nijmegen en directe omgeving.
De vereniging biedt een rijk aanbod van lesactiviteiten, van jong tot oud. Kinderen vanaf 1,5 jaar kunnen met hun ouders langskomen voor ouder-peuter gym. Goed leren bewegen is in deze periode erg belangrijk en daarnaast superleuk om in een groep te doen!
Ben je al wat ouder? Kom dan gymmen bij de kleuters of turnen (beiden vanaf 3,5 jaar). Je wordt ingedeeld op leeftijd en vaardigheid, zowel gemengd als alleen in een groep meisjes of jongens. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen worden gedurende het seizoen nieuwe groepen gestart en moeten soms de tijden en plaatsen aangepast worden.
Een proefles volgen is altijd mogelijk, kijk hiervoor op de website via de roze button!
TIP: In het weekend eropuit met het hele gezin? Kijk dan voor de leukste uitjes op Kidsproof!
GTV de Hazenkamp
Nijmegen
Openingstijden
Zie het rooster op de websitePrijs
Klik voor actuele kosten door naar de site.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!