
Brownies and downieS
Wil je lekker en gezellig eten midden in het centrum van Wijchen? Kom dan naar Brownies and downieS!
Kom dan eens naar Brownies and downieS Wijchen op de Markt! Hier kun je in de middag en avond terecht samen met de kids. Van gezellig wat drinken tot een hapje eten. Alles wordt gemaakt in samenwerking met mensen die een beperking hebben.
Zo kun je salades eten, maar ook lekkere broodjes en een lekker stuk vlees. Ook voor kinderen hebben ze voldoende. Een lekkere pannenkoek of hebben ze liever een bord friet met een frikadel of kroket?! En als toetje hebben ze ook nog een heerlijk ijsje met een versiering naar keuze.
Tip: Leuk om in de middag gezellig wat te drinken met een lekkernij erbij!
Klik voor meer informatie over reserveren en de menukaart gelijk door naar de site via de roze button!
Kijk ook eens op onze Facebookpagina voor andere leuke tips en ideeën!
Brownies and downieS
Markt 3
6602 AM Wijchen
Openingstijden
Maandag t/m woensdag van 9.00 tot 17.00Donderdag t/m zaterdag van 9.00 tot 23.00
Zondag van 10.00 tot 22.00
Prijs
Klik door naar de website voor de actuele kosten!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen
Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!