Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lunchen op de Markt

Lunchen op een stukje klassiek Nijmegen bij de Bruijn! Stel hier zelf je lunch samen! Aanrader voor kids!

Waar ooit fietsenzaak de Bruijn gehuisvest was op de Grote Markt, vind je nu de  Bruijn Lunchen op de Markt. Een gezellige en knusse plek om lekker te lunchen midden in het centrum van Nijmegen! Zowel binnen als buiten op het gezellige terras met uitzicht op de Grote Markt, is het hier prima vertoeven.

Het lunchconcept bij de Bruijn is echt super leuk en Kidsproof! Je krijgt een lunchkaart met daarop diverse kleine belegde broodjes (koud en warm), kleine salades en kleine soepjes.

Je kunt samen met je kids per persoon ongeveer 2-3 gerechtjes aankruisen en zo stel je zelf je eigen lunch samen. Wedden dat je kids het ook erg leuk vinden om zelf aan te mogen kruisen wat ze graag willen eten! Op een houten plateau krijgen jullie de heerlijke lunchgerechtjes geserveerd.

Probeer ook eens een “De Bruijn ontbijtje” of de heerlijke borrelplankjes na een dagje winkelen of op zondagmiddag.

Tip: Wil je met kleinere kinderen hier lunchen, doe dit dan bij voorkeur op de wat rustige dagen. Het is binnen niet heel groot, dus er is niet veel ruimte voor kinderwagens als de Bruijn vol zit.

Klik voor meer informatie via de roze button door naar de site!

Kijk ook eens op ons overzicht van alle kindvriendelijke lunchplekjes in en om Nijmegen!

De Bruijn Lunchen op de Markt

Grote Markt 21

6511 KA Nijmegen

Openingstijden Ma t/m za: 8.30 tot 17.00 uur
zo: 10.00 - 17.00 uur
Prijs Klik door naar de site voor de menukaart met alle prijzen!
Mail direct

Mail direct naar De Bruijn Lunchen op de Markt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Intocht Sinterklaas 2025 in en om Nijmegen

​Sinterklaas en zijn Pieten komen op zaterdag 15 november aan in Nederland. Ook in Nijmegen en regio kun je Sint en zijn Pieten begroeten. We hebben alvast wat leuke intochten voor je op een rijtje gezet!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

8x herfstdecoratie maken

Haal de herfst in huis met deze leuke herfstknutsels die kinderen zelf of met hulp kunnen maken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief