De Pannekoekenbakker
Bij de Pannekoekenbakker in Slijk-Ewijk is het een feestje voor de kids! Met ruim terras en speeltuin!
De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk is een van de vestigingen in de steeds groter wordende familie van de Pannekoekenbakkers. Zowel binnen als buiten op het ruime terras kun je hier prima vertoeven.
Je hebt hier keuze uit wel 260 verschillende pannenkoeken. Er staat echt voor ieder wat wils op de kaart. Van een oud Hollandse spek- of appelpannenkoek tot een Mexicaanse pannenkoek met gekruid gehakt, een fris tomaatje en een pittig sausje, of een overheerlijke pannenkoek met zalmsnippers en gesmolten brie.
En natuurlijk is er ook aan de kids gedacht. Zij kunnen zowel binnen in de speelhoek als buiten in de speeltuin zich prima vermaken terwijl de ouders zicht hebben om hun spelende kinderen. Er is een speelgoedwinkel waar ze met muntjes die ze bij de kinderpannenkoeken krijgen een cadeautje voor zichzelf kunnen kopen.
De Pannekoekenbakker is gelegen nabij het Strandpark Slijk-Ewijk tussen Valburg en Slijk-Ewijk. Het Strandpark Slijk-Ewijk biedt alle mogelijkheden om heerlijk te zwemmen, windsurfen, kanoën en vissen. Ook wandelen en fietsen zijn populaire bezigheden in dit gebied.
Na een dag aan het strand is het natuurlijk heerlijk om even een pannenkoek te gaan eten hier op het terras.
Tip: Wil je een leuk kinderfeestje bij de Pannekoekenbakker in combinatie met een sportieve of creatieve activiteit? Vraag naar de mogelijkheden.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site.
Kijk ook eens in ons overzicht van alle kindvriendelijke restaurants in en om Nijmegen!
De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk
Valburgsestraat 22
6677 PC Slijk-Ewijk
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de site.Prijs
Klik door naar de site voor de actuele menukaart.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.