Landgoed Bergzicht!
Op zondagmiddag lekker wat drinken en spelen? Dit kan bij Landgoed Bergzicht in Heumen!
Een zondagmiddag niks te doen? Kom dan gezellig wat drinken op Landgoed Bergzicht met de kinderen. Want drinken is mogelijk in De Graaf van Heumen op Landgoed Bergzicht! Op deze plek was eerst een brouwerij, maar dit is helemaal omgetoverd in een proeflokaal.
Wanneer mama en papa een drankje doen, kunnen de kinderen lekker spelen! Er is een speelveldje en een speeltuin. De kinderen kunnen hun hart ophalen op het landgoed!
Er is dus voor ieder wat wils! Ideaal!
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke eetgelegenheden in onze categorie Uiteten!
Landgoed Bergzicht
Rijksweg 232
6582 AB Heumen
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
-Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?