Landgoed Bergzicht!
Op zondagmiddag lekker wat drinken en spelen? Dit kan bij Landgoed Bergzicht in Heumen!
Een zondagmiddag niks te doen? Kom dan gezellig wat drinken op Landgoed Bergzicht met de kinderen. Want drinken is mogelijk in De Graaf van Heumen op Landgoed Bergzicht! Op deze plek was eerst een brouwerij, maar dit is helemaal omgetoverd in een proeflokaal.
Wanneer mama en papa een drankje doen, kunnen de kinderen lekker spelen! Er is een speelveldje en een speeltuin. De kinderen kunnen hun hart ophalen op het landgoed!
Er is dus voor ieder wat wils! Ideaal!
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke eetgelegenheden in onze categorie Uiteten!
Landgoed Bergzicht
Rijksweg 232
6582 AB Heumen
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
-Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!