Hemels ijs
Ook zo dol op Italiaans ijs? Dan is een ijsje bij Hemels in Lent een goed idee!
Bij Hemels in Lent wordt Italiaans ijs gemaakt, op ambachtelijke wijze. Er is een heleboel keuze in smaakjes. Welke smaak vindt jij het lekkerst? Misschien hebben ze dat hier wel! Ga maar eens een kijkje nemen.
Het ijs wordt in ieder geval op een (h)eerlijke manier gemaakt. Met verse melk en verse vruchten wordt hemels ijs gemaakt. En vind je alleen een ijsje een beetje saai? Dan zijn er ook nog diverse toevoegingen om het helemaal een feestje te maken! Dat wordt smullen.
Kom eens proeven! Op hun terras kun je lekker genieten van een ijsje en drankje.
Kijk voor meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor leuke uitjes met kinderen in onze Uitagenda.
Hemels
Laauwikstraat 12
6663 CJ Nijmegen
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Kijk voor de actuele prijzen via de roze button gelijk op de site!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Deze leuke Kinderboekenweek activiteiten wil je niet missen!
Spot aan! - Er is zoveel te beleven in de bibliotheken tijdens de Kinderboekenweek!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!