Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Herfstbingo

Gepubliceerd op 24 september 2025

In deze tijd van het jaar is het zo mooi in het bos met al die kleuren en herfstschatten! Wil je een boswandeling extra leuk maken, neem dan de Kidsproof Herfstbingo kaart mee voor onderweg! Wie heeft er als eerste BINGO?

In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen..Vind jij ze allemaal? Download de bingokaart, print ‘m uit en neem ‘m mee voor onderweg.

Veel wandelplezier!

Groetjes, Esther

P.S. Check ook deze 4 leuke wandelgebieden Deze link opent in een nieuwe tab.

Lees ook:

Alle blogs

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Favoriete uitjes & adressen

Goudhaartje en drie beren 3+

Meivakantie bij GeoFort

De Magische Kast 4+

Kasteel Hernen Binnenste Buiten

Supervoordelig met het OV

MuZIEum 8+

Meer inspiratie

Atelier op zondag: Een levensgrote menigte met cyanotype (6+)

Maak samen diepblauwe silhouetten met zonlicht bij Wereldlab.

Spionagetraining – Stop de Bom

Een leuke meivakantie activiteit in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek.

Totale uitverkoop 8+

Een voorstelling vol spanning, humor en onwaarschijnlijke supermarktchaos!

Supervoordelig met het OV

Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief