Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

B&B de Remketting

Lekker slapen en ontbijten in deze luxe Bed & Breakfast in Slijk-Ewijk! Ook leuk met de hele familie!

B&B de Remketting is een luxe Bed & Breakfast accommodatie op loopafstand van de Waal, bossen en recreatiepark Slijk-Ewijk, waar je heerlijk een paar dagen tot rust kunt komen. Slijk-Ewijk is een dorp tussen Arnhem en Nijmegen. e wordt hier hartelijk ontvangen door eigenaresse Erla!

Deze prachtig gelegen locatie is echt super geschikt voor de hele familie. Deze B&B bestaat uit twee gebouwen, de Bongerd en de Remketting met in totaal 8 sfeervolle kamers inclusief een kinder- of vriendenkamer met stapelbed. Beide gebouwen hebben ieder hun eigen sfeer en karakter en een uitgebreide keuken. Op de Veranda kun je heerlijk buiten vertoeven.

Laat je lekker iedere morgen verwennen met het overheerlijke Remketting-ontbijt! Dat mag je echt niet missen!

Tip: wil je hier met een paar gezinnen tegelijk overnachten? Dan kun je beide gebouwen huren! Wedden dat jullie met z’n allen lekker gaan genieten van de rust op deze landelijke locatie?

Voor de kids
De tuin is heel ruim en mooi, met zowel bomen als voldoende gras om op te spelen of in te luieren. Ook je kinderen zullen zich hier super goed vermaken. Tussen beide gebouwen ligt de jeu de boules baan.

Omgeving
Er is hier in de buurt van alles te beleven. Je kunt naar het bos, aan de oever van de Waal schelpen zoeken en boten kijken, Pannekoeken eten in Slijk-Ewijk. Strandpark Slijk-Ewijk met strandclub zijn ook echte aanraders! Ook kun je lekker gaan shoppen in Nijmegen of Arnhem, naar een van de vele musea of naar indoor-speeltuinen.

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Kijk voor leuke uitstapjes met kinderen in de omgeving in onze Eropuit rubriek!

B&B de Remketting

Clara Fabriciuspark 15

6677 PN Slijk-Ewijk

Openingstijden Klik door naar de site voor actuele openingstijden.
Prijs Klik voor actuele tarieven door naar de site! Speciale tarieven voor families en groepen.
Mail direct

Mail direct naar B&B de Remketting

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

LUX Mini

Een superleuke eerste filmervaring voor de jongste filmfans in LUX Nijmegen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Ervaar het OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie

Ontdek Fort Pannerden

Spannend én verrassend, dat is Fort Pannerden! Superleuk uitje voor jong en oud!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

5x Kidsprooftips in BEP Magazine

In de gloednieuwe jubileumeditie van BEP Magazine deel ik een aantal superleuke Kidsprooftips om er samen met kinderen op uit te gaan in de regio!

22x creatief met kerstballen

Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.

Kerstmarkten, lichtjesroutes en andere winterse uitjes

Kerstmarkten, winterse taferelen, veel lichtjes, knisperende vuurtjes, ijsbanen, kerstmuziek, kerstcadeautjes, levende kerststallen en nog veel meer kerstsfeer...dat wordt vast en zeker genieten bij alle sfeervolle kerst- en winteruitjes in de regio!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >