Beachfabriek
Op dit verwamde indoorstrand in het Honigcomplex in Nijmegen kun je 365 dagen per jaar beachsporten!
De Beachfabriek in het Honigcomplex in Nijmegen is dé plek waar je allerlei beachsporten kunt beoefenen in de verwarmde ‘zandbak’. En dat wel 365 dagen per jaar! Echt superleuk!
Wat dacht je van beachvolleybal, footvolley, beachtennis, beachhockey, beachtkorfbal en nog veel meer? Er is hier echt voor ieder wat wils. Voor jong en oud!
Je kunt hier 1 of meerdere velden huren voor een lekkere sportieve middag met een groepje! Ook voor kinderen heel leuk!
Er zijn 2 soorten velden; een groot veld (15×25) waar alleen 2 voetbalgoals in staan. Geschikt voor voetbal en vrije activiteiten. Daarnaast een klein veld van 9×25 meter waar in het midden een net hangt en belijning ligt van 8×16 meter. Geschikt voor beachvolleybal, footvolley en beachtennis, maar minder voor vrije activiteiten.
Voor jongere kinderen is het ook heel leuk om hier in de zandbak naast de grote velden te spelen. Ze zullen zich hier super vermaken. Daarna lekker een tosti eten en iets drinken op het terras. En je hebt een supergezellig middagje uit!
Tip: Wist je dat je hier ook je kinderfeestje kunt vieren! Echt té gek!
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site.
Kijk ook eens in onze Uitagenda voor leuke tips voor ouders en kids!
Beachfabriek Nijmegen
Waalbandijk 20
6541 AJ Nijmegen
Openingstijden
Klik door naar de site voor actuele openingstijden!Prijs
Losse Verhuur: Medium veld € 30,- p/u (tbv oa beachvolleybal, footvolleybal, beachtennis, speedminton) ; Groot veld € 45,- p/u (tbv oa beachsoccer, beachkorfbal, beachhandbal, beachhockey)Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Bevrijdingsdag vieren
Een traditionale Feestelijke Bevrijdingsdag in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. Kom je ook?
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!
De Leemkuil
Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!
Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
Koningsdag vieren in en om Nijmegen
Koningsdag in Nijmegen vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!