Rondje vennen
Trek eropuit de natuur in bij De Hatertse en Overasseltse vennen!
In de Overasseltse en Hatertse Vennen heeft elk jaargetijde zijn eigen kleur en geur. In de herfst overheerst de rode gloed van planten en loof.
‘s Zomers wuiven de pluimen van wollegras en veenpluis in de wind. Dennengeur prikkelt de neus. ’s Winters geeft het landschap zijn uitgestrektheid prijs. Maar de glooiende rivierduinen, donkere vennen en heide zijn elk seizoen mooi.
Speuren naar dassensporen kan ook altijd. Loop een van de uitgezette routes, bezoek de kapel met de Koortsboom, verken het gebied te paard of ontdek de grote verscheidenheid aan dieren die hier leven.
De schaapskudde is van mei t/m september in de Overasseltse en Hatertse vennen te vinden (Staatsbosbeheer). In april, juli en oktober wordt ook Staddijk begraasd.
Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!
Kijk ook eens in onze uitagenda voor leuke natuuruitjes!
De Hatertse en Overasseltse vennen
Hessenbergseweg
6611 Overasselt
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!
Velorama
In het Nationaal Fietsmuseum Velorama in Nijmegen leer je alles over de geschiedenis van de fiets!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen
Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?