De Kuilen
Voor een dagje zwemmen en strand in een mooi natuurgebied is De Kuilen bij Mill een leuke tip!
De Kuilen is een natuur- en recreatiegebied gelegen tussen Mill en Langenboom. Je kunt hier heerlijk genieten van een dagje strand, zwemmen in de recreatieplas of lekker zonnen op de ligweiden.
Op het strand staat een paviljoen waar je koffie, thee, drankjes, frites, snacks en ijs kan verkrijgen.
Heel handig ook dat de medewerkers te herkennen zijn aan de polo-shirts in de kleuren rood en turquoise.
Tip: Bezoekerscentrum De Kuilen, met een leuke speeltuin en mooie wandel- en fietspaden, ligt ook in dit mooie natuur- en recreatiegebied!
De Kuilen is echt een aanrader om er eens een dagje op uit te trekken, met voor ieder wat wils!
Klik voor meer informatie via de roze button door naar de site!
Kijk ook eens in onze Uitagenda waarin we per dag laten zien welke uitjes er in de omgeving zijn!
De Ram Recreatie B.V.
Fazantenweg 16
5453 JM Langenboom
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site!Prijs
Gratis toegang en gratis parkerenToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie bij Museum De Bastei
Ontdek samen de ijstijd in Museum De Bastei in Nijmegen, met knutselplekken, experts en echte botten.
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de voorjaarsvakantie!
Tiergarten Kleve
Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Regen: 40 leuke kinderactiviteiten thuis
Een regendag en thuis zijn? Met deze 40 dingen om thuis te doen zullen je kinderen zich vast en zeker niet vervelen! Dus laat die gure regendagen maar komen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
Voorjaarsvakantie: leuke uitjes in en om Nijmegen
Voorjaarsvakantie! Tijd om carnaval te vieren, op vakantie te gaan én natuurlijk lekker al die leuke uitjes in onze regio ontdekken. Van toffe films, workshops en actieve uitjes tot een museum bezoeken, een festival en nog veel meer. Bekijk de uitjes hieronder en ga er samen op uit.