Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Parkhotel Val Monte

Het sfeervolle hotel beschikt over vele faciliteiten voor een aangenaam verblijf!

Hoera! Parkhotel Valmonte is weer open sinds 15 mei 2020! Met aangepaste regels, check hiervoor de website via de roze website button.

Parkhotel Val Monte is gelegen in Berg en Dal, een mooi dorp in de buurt van de bruisende stad Nijmegen en in de buurt van de Duitse grens. Omgeven door heuvels en bossen biedt het een prachtig uitzicht op de 90 meter lager gelegen Ooijpolders.

 Het 4-sterren hotel is ook geschikt voor families, met familiekamers, binnenzwembad, lift en knusse restaurant. Gebruik het hotel als uitvalsbasis om er met het gezin op uit te trekken tijdens een mini-vakantie. Het gehele jaar door is er genoeg te ontdekken en te bewonderen.

Kijk voor arrangementen, foto’s en meer informatie op de website via de roze button!

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.

Fletcher Parkhotel Val Monte

Oude Holleweg 5

6572 AA Berg en Dal

Openingstijden Op basis van beschikbaarheid
Prijs Op basis van reservering (en arrangement)
Mail direct

Mail direct naar Fletcher Parkhotel Val Monte

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Meer inspiratie

MuZIEum 8+

Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!

Vier de meivakantie in Museum de Bastei

Kom ontdekken en doen tijdens de meivakantie bij Museum De Bastei.

ZooParc Overloon

Ga je mee op expeditie?

Bevrijdingsdag vieren

Een traditionale Feestelijke Bevrijdingsdag in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. Kom je ook?

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

12 kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief