Op pad met de fietstrein
Ontdek de prachtige grensstreek met een ritje op de fietstrein!
Ben jij op zoek naar een leuk en sportief uitje met je kids? Stap op de fietstrein en ontdek de prachtige grensstreek. Volg een van de twee routes over de voormalige spoorrail tussen Groesbeek, Kleve en Kranenburg. Een bijzonder uitje voor jong en oud!
De fietstrein is ideaal voor ouders met kinderen, de hele familie of een kinderfeestje. Terwijl twee personen sportief aan het fietsen zijn, kunnen de anderen rustig achterover leunen.
Wissel je activiteit af met een bezoek aan een van de stadjes of reserveer een van de arrangementen. Je hebt de keuze uit de standaardfiets (2 tot 4 personen) en de clubfiets (9 tot 14 personen). Beiden staan garant voor een dag vol bewegen, beleven en ontdekken. Zó heb je de grensstreek nog nooit beleefd!
De fietstrein is te boeken van 1 april tot 31 oktober.
Klik op de roze button voor meer informatie en de actuele openingstijden!
Kijk ook eens in onze rubriek Kinderfeestjes en doe inspiratie op!
Grenzland-Draisine GmbH
Spoorlaan
6562 Groesbeek
Openingstijden
Klik voor actuele tijden via de roze button door naar de site!Prijs
Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site.Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.
Ontdek Fort Pannerden
Fort Pannerden heeft deze kerstvakantie een supertof activiteitenprogramma voor gezinnen.
Sleeën in het Goffertpark
Voor een leuke en uitdagende helling om te sleeën moet je echt naar het Goffertpark gaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.