Groene Heuvels
Een recreatiegebied met extra faciliteiten, dat is Groene Heuvels in Ewijk.
Een heerlijke plek voor een dagje zwemmen en liggen op het strand of één van de ligweides. Voor kinderen zijn er leuke speeltoestellen waarop ze zich lekker kunnen vermaken. Naast zwemmen kun je hier ook wandelen, duiken, kanovaren, paintballen en klauteren in het klimpark.
Voor familie of vrienden van ver zijn de Groene Heuvels ook een aanrader, want je kunt hier overnachten op de camping of het bungalowpark.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!
Zoek je een ander logeeradres in de buurt? Kijk dan ook eens bij overnachten.
Groene Heuvels
Ficarystraat
Ewijk
Openingstijden
365 dagen per jaar toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
De toegang is gratis. Indien je met de auto komt, betaal je parkeergeld.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
muZIEum 8+
Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!
Velorama
In het Nationaal Fietsmuseum Velorama in Nijmegen leer je alles over de geschiedenis van de fiets!
Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
Pret op het water
Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!