Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MANNA

Trendy overnachten in een mooi designhotel in het centrum van Nijmegen! Op zondag mini kids club!

MANNA is een luxe suitehotel, wereldbar en Global food & fish-restaurant in één. In een bijzonder stadspand in het centrum van Nijmegen vind je een on-Nederlands stijlvolle gelegenheid met een ongedwongen sfeer. Geniet bij MANNA van de wereldkeuken, de luxe en de ongekende gastvrijheid.

Wil jij een keer luxe overnachten, geniet dan van een all-in-verwenweekend Sit eat sleep-arrangement inclusief 1 overnachting, 4-gangenmenu en een ontbijt de volgende dag. Alle kinderen zijn welkom! Er kan maximaal 1 extra bed in de hotelkamer bijgezet worden.

Voor de kids
Elke zondagmiddag verandert MANNA een beetje in MANNA Mini, de mini-kids-club. Van 13:00 tot 15:00 uur is er veel te doen en te beleven voor kinderen van 3 tot 10 jaar, elke week met een ander thema, knutselen, bakken etc. En dat betekent dat ouders en grootouders (en de andere gasten) lekker rustig van de lunch kunnen genieten.

Vanuit dit super centraal gelegen hotel, ben je zo midden in het centrum bij de winkels, leuke theaters en musea!

Klik voor meer informatie en reserveren via de roze button gelijk door naar de site!

Tip: Kijk ook eens in onze Uitagenda voor leuke kindervoorstellingen in de theaters in en om Nijmegen!

MANNA

Oranjesingel 2C

6511 NS Nijmegen

Openingstijden Klik voor actuele openingstijden door naar de site.
Prijs Alle kinderen tot 3 jaar oud betalen € 15,00 per persoon, per nacht babybedjes inbegrepen. Alle kinderen van 3 tot en met 11 jaar oud betalen € 45,00 per persoon per nacht, extra bedden inbegrepen. Klik voor actuele tarieven door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar MANNA

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Meer inspiratie

Vier de meivakantie in Museum de Bastei

Kom ontdekken en doen tijdens de meivakantie bij Museum De Bastei.

ZooParc Overloon

Ga je mee op expeditie?

Bevrijdingsdag vieren

Een traditionale Feestelijke Bevrijdingsdag in het Vrijheidsmuseum in Groesbeek. Kom je ook?

muZIEum 8+

Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes

Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

12 kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag!

27 april vieren we Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief