Zwembad Nijmegen-West
Kom jij ook lekker zwemmen? Met mooi weer buiten en anders gewoon binnen!
In Sportfondsenbad Nijmegen-West plons je binnen in een 50-meter wedstrijdbassin met een hoge en lage springplank of ga van de glijbaan in het recreatiebad met ook nog een wildwaterkreek en een bubbelbad.
Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de horeca. Er zijn speciale zwemtijden voor gezinnen, volwassenen, (zwangere) vrouwen, baby/peuters en 50-plussers. Daarnaast biedt het zwembad voor kinderen vanaf drie maanden zwemles aan. Het ABC-zwemdiploma kun je behalen van vier jaar.
De buitenaccommodatie met verwarmd zwembad is geopend van 1 mei tot 1 september. Negen keer per jaar is er discozwemmen (tot 12 jaar) met verschillende thema’s. De zondag is bij uitstek geschikt om te komen zwemmen met het hele gezin!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button. In onze Uitagenda vind je de data van de zwemdisco’s! Ook leuk: vier je kinderfeestje in het zwembad!
Sportfondsenbad Nijmegen-West
Planetenstraat 65
6543 VW Nijmegen
Openingstijden
Zie de website.Zondag: 9:00 -12:00 uur gezinszwemmen
Prijs
Kom voordelig zwemmen met het hele gezin op de zondagmorgen: €17,50 voor 5 personen (incl. 1 volwassene)Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)