Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sprokkelbos Lent

Wat een superfijne plek om met kinderen lekker te genieten van de natuur! Klim, klauter en bouw hutten!

Sprokkelbos Lent is een klein bos achter het oude Vitens pompstation in Lent waar kinderen naar hartenlust kunnen klimmen en klauteren, verstoppertje spelen, kliederen met water of een hut bouwen. Vies worden mag natuurlijk!

Wat een prachtig stukje natuur is dit! Er is ook een hele mooie vertelplek gemaakt waar je bijvoorbeeld aan de kinderen kunt voorlezen.

Wellicht dat er regelmatig kleinschalige activiteiten zoals voorlezen en natuuractiviteiten zoals waterbeestjes zoeken in dit speelbos georganiseerd worden!

Ook wil het speelbos graag zoveel mogelijk vogelhuisjes op gaan hangen in de speciaal daarvoor bedoelde “vogelhuisjesboom”. Dus een oproep aan alle kinderen: maak een gek, mooi, apart, kleurig vogelhuisje en kom hem zelf ophangen.

Let op:het is een bos, dus er is helaas geen sanitair. Ook zijn er geen parkeerplaatsen dichtbij het bos, kom dus bij voorkeur met de fiets of lopend!

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Check ook onze eropuit rubriek voor leuke uitstapjes met kinderen.

Stichting Speelbos Lent

Vossenpelssestraat 16

6663 KC Nijmegen

Prijs Gratis toegankelijk
Mail direct

Mail direct naar Stichting Speelbos Lent

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Bounce Valley Arnhem

Springen, rennen en lachen bij Bounce Valley in Velp bij Arnhem.

Vier de zomervakantie in Museum De Bastei

Deze zomer is er van alles te beleven voor het hele gezin in Museum De Bastei!

Naar de boerderij deze zomervakantie!

Op zoek naar een leuk en betaalbaar uitje deze zomer? Kom naar het boerenerf!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!