Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitkijktoren Ooijpolder

Vanaf deze uitkijktoren heb je een prachtig uitzicht op Natuurgebied de Groenlanden.

Ben je een echte natuurliefhebber en wil je een mooi uitzicht op de omgeving? Bezoek dan met je kids deze uitkijktoren in de Ooijpolder.

Deze uitkijktoren, door Staatsbosbeheer gerealiseerd, staat in Natuurgebied de Groenlanden bovenop een zogenaamde oude Defensiedijk. De dijk heet nu Langstraat. Aan de noordkant kijk je uit over voormalig steenfabriekterrein de Groenlanden met prachtige struiken, broedende ooievaars en grazende koniks en galloways.

Aan de zuidzijde kijk je uit over het natte deel van de Groenlanden. In april en oktober is de uitkijktoren een goede plek om te zien hoe beflijsters hun voedsel steeds weer zoeken.

Het hele jaar kunnen in de schemering dassen, hazen, konijnen en vossen worden gezien op het terrein aan de noordkant van de uitkijktoren.

Klik voor meer informatie via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk ook in onze uitagenda voor nog meer leuke uittips met kinderen.

Vogelkijkhut Groenlanden

Openingstijden Gehele jaar
Prijs Gratis toegang

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Nieuwe Zomerexpo: Waterkracht!

Ontdek hoe water Nederland beschermde tijdens de nieuwe expo bij het Nederlands Watermuseum.

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief