
Buitenzwembad De Tuimelaar
Wil je op mooie zomerse dagen ook lekker een frisse duik nemen? Ga dan naar de Tuimelaar in Ewijk!
Dit buitenzwembad in Ewijk bestaat al meer dan 50 jaar en is lekker kleinschalig opgezet. Bij het zwembad zijn naast een kleedgebouw ook gras ligweides, zodat je lekker even op je handdoekje kunt liggen als je even niet wilt zwemmen.
Bij 20 graden of meer opent het zwembad de deuren, maar houd ook altijd hun website in de gaten voor actuele openingstijden.
Een gezellig middagje naar een buitenzwembad voor jong en oud.
Klik voor meer informatie over tarieven, openingstijden en meer via de roze button gelijk door naar de site!
Kijk ook eens in onze eropuit rubriek voor nog meer leuke uitjes met kinderen.
Zwembad De Tuimelaar
Schoolpad 2a
6644 CR Ewijk
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden via de roze button door naar de site.Prijs
Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
9x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!