Boot huren
Geniet van een gezellig middagje varen en huur een bootje bij Bij Ceulemans!
Lekker varen in de natuur! Klinkt dat als muziek in je oren? Per 24 april verhuurt Bij Ceulemans verschillende bootjes!
Er worden verschillende bootjes verhuurd. Motorbootjes, zeilbootjes, kano’s, waterfietse en SUP-boards. Het is belangrijk dat je minimaal één dag vooraf online reserveert en betaalt. Het maximale aantal is twee personen, of meer als het om huisgenoten of een gezin gaat. Je krijgt uitleg aan boord.
Wil je een zeilbootje huren? Dan is zeilervaring een must! Blijkt ervaring niet aanwezig? Dan kan de toegang zonder restitutie worden geweigerd. Bij voorkeur eigen zwemvesten meebrengen! Kom je ook langs om lekker een dagje te varen?
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Volg ons ook op Facebook en blijf op de hoogte van de leukste thuistips en inspiratie!
Bij Ceulemans
Kerkeveld 10
5437 PB Beers
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Ontdek Fort Pannerden
Fort Pannerden heeft deze kerstvakantie een supertof activiteitenprogramma voor gezinnen.
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de kerstvakantie!
NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’
Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes
Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 10 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.
Geen slee in huis: 8 tips om er zelf een te maken!
Het gaat flink sneeuwen de komende dagen. Is het je het je niet gelukt om op tijd een slee in te slaan? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.