De verdwenen toren
Beleef op de zolder van Kasteel Hernen het verhaal van de 'Verdwenen Toren'.
In de 14e eeuw begonnen de Heeren van Hernen met het bouwen van een grote toren. Dit was het begin van het huidige kasteel. Maar waarom is de toren weg en staat de rest van het kasteel er nog wel?
Laat je meevoeren naar vroegere tijden tijdens de belevenis op zolder en krijg een antwoord op deze vraag.
De belevenis is een onderdeel van de rondgang door het kasteel. Wil je meer weten? Klik dan op de roze button!
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Kasteel Hernen
Dorpsstraat 40
6616 AH Hernen
Openingstijden
Reguliere openingstijdenPrijs
Reguliere tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!
Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.
6x ijsje eten in hartje Nijmegen
Zodra de zon zich laat zien, is een ijsje eten bijna niet te weerstaan, toch? Ontdek deze leuke ijssalons in het centrum van Nijmegen.