Kinderboerderij Kobus
Een supergezellige kinderboerderij, gelegen in het mooie Florapark in Nijmegen!
Op kinderboerderij Kobus maak je kennis met heel veel soorten dieren uit verschillende landen. Er scharrelen Chinese Zijdehoenders, met pluizige veren. De Nieuw-Zeelandse Kune Kune varkens hebben aarde op hun snuit van al het wroeten en de Merino schapen uit Marokko, zijn beroemd om hun bijzondere wol. De Zuid-Afrikaanse Boergeiten, hebben ondeugende streken en de Vlaamse reuzen, met hun lange oren kun je zelf aaien.
Heb je meer tijd, bestudeer dan de Afrikaanse Reuzenslak. Die kan zo groot worden als een stoeptegel. De dierverzorgers beantwoorden graag je vragen, of helpen als je een dier wilt aaien.
Typisch Hollands is juist de witte Looimolen die je vast al eens vanaf de Graafseweg hebt gespot. Wist je dat de molen nog in werking is? In het winkeltje verkopen ze het zelf gemalen meel.
Bekijk ook de bloemen- en moestuin of ga lekker spelen in het speeltuintje. Regelmatig worden er leuke én leerzame activiteiten georganiseerd waar je altijd aan mee mag doen.
Gelegen op een mooie plek, onder de Witte Molen, is kinderboerderij Kobus onmisbaar. Kom hier met je kinderen gezellig op bezoek.
Klik voor voor meer informatie over Kinderboerderij Kobus door naar de site.
Kijk ook eens op ons overzicht van alle leuke eropuit tips in en om Nijmegen!
Kinderboerderij Kobus
Floraweg 51
6542 KB Nijmegen
Openingstijden
Klik voor tijden door naar de site.Prijs
gratisToon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een cool uitje voor je gezin? Ga dan naar Planet Awesome in de voorjaarsvakantie!
De Bastei
Ontdek oude Romeinse muren, een mammoet en veel meer in dit spannende museum!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
30 tips om Valentijnsdag te vieren met kinderen
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag waarop we de liefde vieren! We hebben 30 toffe tips om Valentijnsdag te vieren met de kinderen met liefde voor je bedacht!
Carnavalsoptochten regio Nijmegen
Van 14 t/m 17 februari is het carnaval! Ook in Nijmegen en regio wordt het volop gevierd. Vrolijke carnavalsmuziek klinkt uit de luidsprekers, jong en oud verkleed en geschminkt. Natuurlijk zijn er weer zoveel leuke carnavalsoptochten. Wij hebben er alvast een aantal voor je op een rijtje gezet.
14 tips om carnaval ook thuis te vieren
Ben je dol op carnaval en wil je ook graag thuis alvast in de carnavalsstemming komen? Dat komt goed uit! Wij hebben 14 tips voor een tof carnavalsfeestje thuis voor je op een rijtje gezet.