Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Kobus

Een supergezellige kinderboerderij, gelegen in het mooie Florapark in Nijmegen!

Op kinderboerderij Kobus maak je kennis met heel veel soorten dieren uit verschillende landen. Er scharrelen Chinese Zijdehoenders, met pluizige veren. De Nieuw-Zeelandse Kune Kune varkens hebben aarde op hun snuit van al het wroeten en de Merino schapen uit Marokko, zijn beroemd om hun bijzondere wol. De Zuid-Afrikaanse Boergeiten, hebben ondeugende streken en de Vlaamse reuzen, met hun lange oren kun je zelf aaien.

Heb je meer tijd, bestudeer dan de Afrikaanse Reuzenslak. Die kan zo groot worden als een stoeptegel. De dierverzorgers beantwoorden graag je vragen, of helpen als je een dier wilt aaien.

Typisch Hollands is juist de witte Looimolen die je vast al eens vanaf de Graafseweg hebt gespot. Wist je dat de molen nog in werking is? In het winkeltje verkopen ze het zelf gemalen meel.

Bekijk ook de bloemen- en moestuin of ga lekker spelen in het speeltuintje. Regelmatig worden er leuke én leerzame activiteiten georganiseerd waar je altijd aan mee mag doen.

Gelegen op een mooie plek, onder de Witte Molen, is kinderboerderij Kobus onmisbaar. Kom hier met je kinderen gezellig op bezoek.

Klik voor voor meer informatie over Kinderboerderij Kobus door naar de site.

Kijk ook eens op ons overzicht van alle leuke eropuit tips in en om Nijmegen!

Kinderboerderij Kobus

Floraweg 51

6542 KB Nijmegen

Openingstijden Klik voor tijden door naar de site.
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Kobus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

Leisurelands – Berendonck

Recreatiegebied Berendonck is de ideale plek voor een zwem- en stranddagje in de buurt.

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x leuke musea in het Rijk van Nijmegen

Deze 10 bijzondere musea zijn zó leuk voor gezinnen! Ontdek deze culturele uitjes in de regio Nijmegen!

Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck

Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

8x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief