Oorlogsmuseum Niemandsland
Oorlogsmuseum Niemandsland vertelt het verhaal van het meest unieke gebied tijdens de Tweede Wereldoorlog
Oorlogsmuseum Niemandsland is een museum dat het verhaal vertelt van het meest unieke gebied tijdens de Tweede Wereldoorlog. De stichting houdt zich bezig met de educatie over de periode in de Betuwe tussen 1939 en 1945. Dit doen ze door het tentoonstellen van beeld en materiaal dat gebruikt is in de regio. Er werd in de Betuwe namelijk maar liefst 198 dagen lang gevochten NA operatie Market Garden.
Wil je meer weten over de geschiedenis van de Betuwe tijdens de Tweede Wereldoorlog? Ga dan eens met de kinderen naar dit museum.
Klik op de websitebutton voor meer informatie.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Oorlogsmuseum Niemandsland
Nijmeegsestraat 19a
6691 CK Gendt
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site.Prijs
Klik voor actuele tarieven door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Landgoed Mookerheide
Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!
Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen: 40 leuke kinderactiviteiten thuis
Een regendag en thuis zijn? Met deze 40 dingen om thuis te doen zullen je kinderen zich vast en zeker niet vervelen! Dus laat die gure regendagen maar komen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
12x superleuke eierkoek traktaties
Op zoek naar ene originele eierkoek traktatie voor een kinderverjaardag? In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!
Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.