Speelbos Das Leuk
Wat een gave plek! Kom spelen en ontdek de vele uitdagingen die Speelbos Herpenduin te bieden heeft!
Lekker klimmen en klauteren midden in het bos!
Het spectaculaire Speeltoestel De Das is 6 meter hoog, 33 meter lang en 23 meter breed. De kop heeft een toren waarin je naar boven kunt klimmen met een net of ladder. Via een buisglijbaan kom je bij de romp. Daarin vind je klimwanden, klimtouwen en rustplekken.
De prachtige toegangspoorten bij het Speelbos zijn ontworpen door leerlingen van basisscholen uit de Gemeente Oss.
Je vindt het Speelbos aan de rand van natuurgebied Herperduin bij Pan & Zo en de Kriekeput.
Meer weten over dit te gekke Speelbos? Klik dan snel op de roze button.
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Kidsproof Kletspraat Halloween
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kinderen. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs. Veel kletsplezier!
21 griezelige Halloween activiteiten voor thuis
Ieks, er ligt opeens een grote nepspin in het keukenkastje! Pas maar op, want met deze Halloween activiteiten voor kinderen komt er een spookachtig sfeertje in huis. Griezelen jullie mee?