Speelbos Das Leuk
Wat een gave plek! Kom spelen en ontdek de vele uitdagingen die Speelbos Herpenduin te bieden heeft!
Lekker klimmen en klauteren midden in het bos!
Het spectaculaire Speeltoestel De Das is 6 meter hoog, 33 meter lang en 23 meter breed. De kop heeft een toren waarin je naar boven kunt klimmen met een net of ladder. Via een buisglijbaan kom je bij de romp. Daarin vind je klimwanden, klimtouwen en rustplekken.
De prachtige toegangspoorten bij het Speelbos zijn ontworpen door leerlingen van basisscholen uit de Gemeente Oss.
Je vindt het Speelbos aan de rand van natuurgebied Herperduin bij Pan & Zo en de Kriekeput.
Meer weten over dit te gekke Speelbos? Klik dan snel op de roze button.
Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Tiergarten Kleve
Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.
Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
Triavium IJsbaan
Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Bijna Pasen! En dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige paasbrunch. Samen aan tafel met je gezin en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kunt maken voor het paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de paasbrunch?
Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
7x DIY tips Pasen
Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!