Kindertheater Bombarie
Wijchens Kindertheater die vooral voor de kinderen op creatieve wijze podiumplezier maken.
Het Wijchens Kindertheater ‘Bombarie’ is een amateurtoneelvereniging bestaande uit 17 enthousiaste mensen. Het toneelseizoen begint in januari en eindigt met een aantal voorstellingen in de maanden oktober/november.
Vanaf de tweede helft van november is kindertheater Bombarie vooral actief met de tournee van Sinterklaas door Nederland, speciaal in Wijchen en omgeving. Tijdens de zomer- en kerstvakantie (basisscholen) liggen de verenigingsactiviteiten tijdelijk stil en wordt er niet gerepeteerd.
Meer informatie over de voorstellingen en sinterklaasactiviteiten vind je terug op de website via de roze button.
De leukste theaters voor kinderen hebben wij in een overzicht gezet!
Wijchens Kindertheater Bombarie
Openingstijden
Klik voor actuele data van voorstellingen door naar de site!Lijstjes voor Nijmegen
Meer inspiratie
Vier de zomervakantie in Museum De Bastei
Deze zomer is er van alles te beleven voor het hele gezin in Museum De Bastei!
Naar de boerderij deze zomervakantie!
Op zoek naar een leuk en betaalbaar uitje deze zomer? Kom naar het boerenerf!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in en rondom Nijmegen
Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!
Zwemmen, sporten en spelen bij recreatiegebied Berendonck
Bij warm zomerweer weet je wellicht de weg naar recreatiegebied Berendonck al te vinden. Wist je dat er naast zwemmen zoveel meer te beleven is voor het hele gezin bij dit prachtige recreatiegebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips met je!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.