Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindertheater Bombarie

Wijchens Kindertheater die vooral voor de kinderen op creatieve wijze podiumplezier maken.

Het Wijchens Kindertheater ‘Bombarie’ is een amateurtoneelvereniging bestaande uit 17 enthousiaste mensen. Het toneelseizoen begint in januari en eindigt met een aantal voorstellingen in de maanden oktober/november.

Vanaf de tweede helft van november is kindertheater Bombarie vooral actief met de tournee van Sinterklaas door Nederland, speciaal in Wijchen en omgeving. Tijdens de zomer- en kerstvakantie (basisscholen) liggen de verenigingsactiviteiten tijdelijk stil en wordt er niet gerepeteerd.

Meer informatie over de voorstellingen en sinterklaasactiviteiten vind je terug op de website via de roze button.

De leukste theaters voor kinderen hebben wij in een overzicht gezet!

Wijchens Kindertheater Bombarie

Openingstijden Klik voor actuele data van voorstellingen door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar Wijchens Kindertheater Bombarie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

muZIEum 8+

Hoe is het om niets of weinig te zien? Ervaar en ontdek het in muZIEum!

De Leemkuil

Kom jij spelen in de grootste buitenspeeltuin in Nijmegen? Mét het geheime Fort van Noviomagus!

Velorama

In het Nationaal Fietsmuseum Velorama in Nijmegen leer je alles over de geschiedenis van de fiets!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vaderdag; 24x lieve verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag (21 juni) met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief