Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Expeditie Hage 8+

Vier je feestje bij de Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk met deze supercoole gps tocht met RelaxxbyBackpack!

Wil je een echte stoere activiteit voor je kinderfeestje? Boek dan dit feestje Expeditie Hage bij de Pannekoekenbakker in Slijk-Ewijk.

Expeditie Hage is een GPS spel met puzzels, opdrachten en spannende activiteiten rond het recreatiepark Slijk-Ewijk. Als afsluiting krijg je allemaal een lekkere pannenkoek. Je kunt zelf kiezen hoe je een arrangement tijdens je feestje wilt samenstellen.

De legende gaat dat de grond rond de Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk vroeger van een landeigenaar was. Deze landeigenaar heette Jonkheer Hage en was stinkend rijk. Vandaar de naam Expeditie Hage voor deze tocht.

Klik voor meer informatie over de legende en de mogelijkheden voor een kinderfeestje via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk ook eens in ons overzicht met superleuke clubjes!

De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk

Valburgsestraat 22

6677 PC Slijk-Ewijk

Openingstijden Op afspraak
Prijs Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Actief feestje op locatie!

Bij BubbelBal.nl kun je kiezen voor een actief feestje met BubbelVoetbal, Archery Attack en Lasergamen!

Feestje bij FunZone

Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Kinderfeestje bij You Jump

Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump Nijmegen.

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief