Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Expeditie Hage 8+

Vier je feestje bij de Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk met deze supercoole gps tocht met RelaxxbyBackpack!

Wil je een echte stoere activiteit voor je kinderfeestje? Boek dan dit feestje Expeditie Hage bij de Pannekoekenbakker in Slijk-Ewijk.

Expeditie Hage is een GPS spel met puzzels, opdrachten en spannende activiteiten rond het recreatiepark Slijk-Ewijk. Als afsluiting krijg je allemaal een lekkere pannenkoek. Je kunt zelf kiezen hoe je een arrangement tijdens je feestje wilt samenstellen.

De legende gaat dat de grond rond de Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk vroeger van een landeigenaar was. Deze landeigenaar heette Jonkheer Hage en was stinkend rijk. Vandaar de naam Expeditie Hage voor deze tocht.

Klik voor meer informatie over de legende en de mogelijkheden voor een kinderfeestje via de roze button gelijk door naar de site!

Kijk ook eens in ons overzicht met superleuke clubjes!

De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk

Valburgsestraat 22

6677 PC Slijk-Ewijk

Openingstijden Op afspraak
Prijs Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar De Pannekoekenbakker Slijk-Ewijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!

Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.

12x superleuke eierkoek traktaties

Op zoek naar ene originele eierkoek traktatie voor een kinderverjaardag? In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

Regen: 40 leuke kinderactiviteiten thuis

Een regendag en thuis zijn? Met deze 40 dingen om thuis te doen zullen je kinderen zich vast en zeker niet vervelen! Dus laat die gure regendagen maar komen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief