Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Expeditie Pannerden

Vier een superstoer kinderfeestje in Fort Pannerden! Leuk én leerzaam! Durf jij de uitdaging aan?

Als je in Fort Pannerden je kinderfeestje viert, ga je op expeditie. Het is een spannende puzzelexpeditie door duistere gangen en kamers.

Doe het hangmatspel, speur naar uilen en hijs munitie. Met een leuk prijsje per kind aan het einde van de speurtocht.

Je krijgt een kist gevuld met wat lekkers te eten en drinken: pakjes drinken, appels/mandarijnen (afhankelijk van het seizoen), bonnen voor waterijsjes, zakjes chips en spekje. En voor de begeleiders krijg je een consumptiebon voor koffie of thee. De speurtocht duurt ongeveer een uur en deze kun je zelf met de kinderen doen (geen begeleiding vanuit het fort).
 
Je kunt het feestpakket uitbreiden door een mooie fortmok als aandenken (tegen een meerprijs per kind).

Klik voor meer informatie over dit supercoole kinderfeestje via de roze button door naar de site!

Kijk ook eens in onze Uitagenda voor leerzame uitjes voor het hele gezin!

Fort Pannerden

Waaldijk 1

6686 MV Doornenburg

Openingstijden Klik voor mogelijke dagen en tijden door naar de site.
Prijs Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site!
Mail direct

Mail direct naar Fort Pannerden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kinderfeestje De Leemkuil

Vier je kinderfeestje in een grote speeltuin in het bos bij De Leemkuil in Nijmegen!

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

ZooParc Overloon Kinderfeest

Op Expeditie in ZooParc!

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief