
Poppentheater feestje
Een feestje in Poppentheater Tingeling in Beuningen of een poppentheater voorstelling bij je thuis.
Op zoek naar een leuk feestje in een superleuk kleinschalig theater? Bij Poppentheater Tingeling in Beuningen zijn er verschillende mogelijkheden voor je feestje:
-Je kunt een geplande voorstelling bezoeken (waar dus ook andere bezoekers bij zijn). Je bezoekt dan met een groepje één van de leuke voorstellingen uit het programma van het theater. In de warmere maanden of bij goed weer kun je na afloop picknicken in de grote afgesloten tuin van tante Tingeling. Je mag alles zelf meenemen, maar voor een kleine meerprijs is er koffie of thee voor de grote mensen en ranja voor de kinderen.
-Poppentheater Tingeling komt bij je thuis een privévoorstelling geven. Je kunt kiezen uit diverse voorstellingen die geschikt zijn voor kinderen van verschillende leeftijden. Alle kinderen krijgen een mooie kleurplaat over de voorstelling en voor de jarige is er een Tingeling-cadeautje.
-Je kunt in het Poppentheater een privévoorstelling zien. Ook dan kun je kiezen uit diverse voorstellingen.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over de diverse voorstellingen en prijzen.
Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van al onze leuke tips voor ouders en kids!
Poppentheater Tingeling
Tempelstraat 6
6641 KV Beuningen
Openingstijden
Iedere tweede woensdag van de maandPrijs
Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen
Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!
Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes
Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!
10x kinderfeestje overlevingstips
Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!