Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Fudochi

Een compleet feestarrangement met leuk programma tijdens je feestje bij Sportcentre Fudochi!

Sportscentre Fudochi organiseert ook feestjes voor kinderen van 3 tot en met 12 jaar. Onder leiding van een deskundige leerkracht worden er op een judomat allerlei stoei- en gymnastiekvormen met elkaar verbonden.

De kinderen krijgen persoonlijke aandacht en er wordt in teamverband gespeeld. Het feest duurt zo’n twee uur. Het feest bestaat verder uit sporten op de mat, gratis ranja, een attentie voor de jarige, keuze uit poffertjes of knakworst.

Kijk voor alle informatie op de website van Sportcentre Fudochi! Klik door op de roze button.

Tip: Een compleet overzicht van te gekke kinderfeestjes vind je op onze website! Mis jij er eentje of heb je een tip voor ons? Geef het door!

Sportcentrum Fudochi

Tweede Oude Heselaan 183A

6542 VE Nijmegen

Openingstijden Kijk voor de actuele lestijden op de website!
Prijs €11,95 per kind
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Fudochi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Nijmegen

Meer inspiratie

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Kinderfeestje De Leemkuil

Vier je kinderfeestje in een grote speeltuin in het bos bij De Leemkuil in Nijmegen!

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

ZooParc Overloon Kinderfeest

Op Expeditie in ZooParc!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

Pret op het water

Wat is er nou fijner dan met het mooie weer het water op te gaan? Van suppen en kanoën tot een bootje huren of zwemmen; in deze blog lees je de leukste tips voor op én in het water.

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief