Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad

Als een echte kabouter wandel je deze route op Landgoed Barendonk in Beers! Leuk gezinsuitje!

Heb je zin om lekker met de kids eropuit te gaan in de natuur? Loop dan eens het kabouterpad (ongeveer 1 km) op Landgoed de Barendonk in Beers!

Deze route is zelfstandig te lopen, tussen zonsopgang en zonsondergang. In de maanden november tot en met maart is er geen kabouterdorpje.

Bij de receptie, van waaruit de route start, kun je het kabouter-routeboekje met allerlei natuurgerichte opdrachten ophalen en ligt er voor de kinderen een heuse rode kabouter-puntmuts klaar (het routeboekje en de puntmuts zijn in bruikleen). Zo ben je een echte kabouter. De deur van de receptie is altijd open.

Een echte aanrader voor jonge gezinnen die al spelenderwijs de prachtige natuur willen ontdekken.

Tip: is het nat weer, vergeet dan je laarzen niet!

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie!

Like onze Facebookpagina en blijf zo op de hoogte van alle leuke tips!

Landgoed de Barendonk

Millseweg 13

5437 NB Beers

Openingstijden Klik voor actuele openingstijden door naar de site.
Prijs Gratis, maar je mag een vrijwillige bijdrage geven voor het Barendonks goede doel.
Mail direct

Mail direct naar Landgoed de Barendonk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

ZooParc groeit en bloeit

Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!

Landgoed Mookerheide

Ontdek het mooie Landgoed Mookerheide! Er zijn volop leuke wandelingen!

Planet Awesome

Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

9x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief