Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenboot

Lekker pannenkoeken eten en varen op de Waal bij Nijmegen. Ballenbak aan boord. Dat wordt genieten!

De Pannenkoekboot Nijmegen ligt aan de Waalkade tegenover het Casino. Je kunt hier genieten van heerlijke pannenkoeken, terwijl je Nijmegen en de Ooijpolder aan je voorbij ziet gaan.

Kinderen altijd welkom!
Kinderen hoeven zich aan boord niet te vervelen. Op de reuze-versiertafel staan de lekkerste dingen voor het maken van de mooiste pannenkoekcreaties.

Op iedere tafel vind je potloden en kleurplaten. En terwijl je geniet van de pannenkoek, kunnen je kinderen lekker dobberen in de ballenbak (met maar liefst 15.000 gekleurde ballen) in het ruim van de boot.

Er zijn verschillende vaarten mogelijk. Kies je bijvoorbeeld voor de Uurvaart, dan kun je 1 uur varen en onbeperkt genieten van het pannenkoekenbuffet met naturel, appel- en spekpannenkoeken en allerlei gerechten om te garneren.

Tijdens de Bruggentocht vaar je 2 uur met onbeperkt pannenkoeken eten, terwijl de Pannenkoekenboot de Nijmeegse bruggen passeert en de kapitein uitleg geeft over alles wat je ziet onderweg.

Klik voor meer informatie over alle vaarten, vaartijden en diverse prijzen door naar de site!

Tip: vier ook je kinderfeestje op de Pannenkoekboot!

Kijk ook eens op ons overzicht van alle kindvriendelijke restaurants in en om Nijmegen!

Pannenkoekenboot BV

Waalkade

6511 Nijmegen

Openingstijden Klik voor actuele vaartijden door naar de site.
Prijs Klik voor actuele tarieven via de roze button door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenboot BV

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Zes weken zomervakantie! 🌞 Een heerlijke tijd om lekker neer te ploffen en weg te dromen met een goed boek. Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij. Wij konden niet wachten om ze open te slaan!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

8x zwemplekjes en strandjes in regio Nijmegen

Wat is er nu lekkerder dan een verfrissende duik op een warme dag? Wij hebben de leukste strandjes en zwemplekjes in Nijmegen en omgeving voor je op een rijtje gezet. Plonsen maar!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief