
Anne&Max Nijmegen
Een gezellige stadse huiskamer voor ontbijt, lunch, koffie & meer! Mét speelhoekje voor kinderen.
Leuke hotspot voor ontbijt, lunch, taartjes en meer
Bij Anne&Max Nijmegen in de Lange Hezelstraat, een gezellige stadse huiskamer, ben je iedere dag van de week welkom! Van ontbijt en lunch tot gewoon even een drankje doen met iets lekkers erbij. Naast lekkere koffietjes, theetjes en verse sapjes, hebben hebben ze ook ontbijt- en lunchplanken om samen te delen. Van heerlijk zitten in de bank tot aan een lage of hoge tafel. Er zijn verschillende sfeervolle hoekjes ingericht.
Kinderhoekje en kindergerechtjes op het menu
Kinderen vermaken zich in dit speciaal ingerichte hoekje met duplo en andere blokken. Of ze kunnen lekker creatief aan de slag en iets tekenen/kleuren. Voor kinderen staan er een aantal lekkere kindergerechtjes op het menu.
Klik op de roze button voor meer info over dit gezellige plekje voor het hele gezin in Nijmegen!
Ben je op zoek naar een leuk clubje voor je kids in Nijmegen? Neem een kijkje op onze pagina Clubjes.
Anne & Max Nijmegen
Lange Hezelstraat 13
6511 CA Nijmegen
Openingstijden
Kijk op de website voor de actuele openingstijden.Prijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!