Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

5 gratis uitjes met de kids

Gepubliceerd op 8 september 2024

Er lekker op uit trekken met de kids hoeft niet veel te kosten. Sterker nog: we hebben 5 leuke uitjes geselecteerd die zelfs helemaal GRATIS zijn. Je vindt ze hieronder.

Naar de dieren Deze link opent in een nieuwe tab
Mijn kids zijn nu wat ouder, maar wat ben ik er vroeger veel geweest: de kinderboerderij. Van geiten voeren tot konijnen aaien, altijd een succes! Veel kinderboerderijen hebben bovendien leuke activiteiten in het weekend of de vakantie. Check hier alle kinderboerderijen in de regio Deze link opent in een nieuwe tab.

Hiep, hiep, naar de bieb Deze link opent in een nieuwe tab
Je komt er echt niet meer alleen om een boek te lenen. Bij de bibliotheekvestigingen in de regio is van alles te beleven! Van gratis workshops voor kids Deze link opent in een nieuwe tab tot voorleesmiddagen en de Erasmus Experience Deze link opent in een nieuwe tab! Tot 18 jaar is lidmaatschap bovendien helemaal gratis.

Bootjes kijken
Turend over de Maas kom je de mooiste schepen tegen! Regelmatig liggen er schitterende cruiseschepen aan de kade bij de cruiseterminal. Ook het ss Rotterdam Deze link opent in een nieuwe tab is vanaf de kade al indrukwekkend en als je geluk hebt, kun je aan de overkant de Amfibibus het water in zien gaan!

Midden tussen het groen Deze link opent in een nieuwe tab
Rotterdam telt een aantal prachtige parken, waar je met de kids heerlijk kunt picknicken. Vaak is er ook een leuk speeltuintje, zoals in het Vroesenpark Deze link opent in een nieuwe tab. Voetbal of rackets mee en spelen maar. In het Schiebroekse Park kun je oog in oog komen te staan met de Schotse runderen die daar grazen. Het Zuiderpark Deze link opent in een nieuwe tab is zelfs het grootse stadspark van Nederland met speelterrein, strandje, eilandjes en heel veel water! En dan heb je nog de natuurspeeltuinen zoals de Tuin van Floddertje Deze link opent in een nieuwe tab, waar de kids volop kunnen klimmen en ravotten. Maar ook het mooie Bergse Bos Deze link opent in een nieuwe tab, het Kralingse Bos Deze link opent in een nieuwe tab én het avontuurlijke Eiland IJsselmonde Deze link opent in een nieuwe tab! Bekijk hier alle uitjes in de natuur Deze link opent in een nieuwe tab.

Naar de haven
In de museumhaven Deze link opent in een nieuwe tab van het Maritiem Museum kun je de mooiste historische schepen en kranen bewonderen! Om erin te kunnen heb je een kaartje van het Maritiem Museum nodig, maar ze zijn al prachtig van de buitenkant! Zoals het meer dan 100 jaar oude topstuk de ‘Annigje’ en de drijvende krachtpatser Simson. Wil je het moderne havengebied zien op de Maasvlakte? Dan is een bezoek aan FutureLand Deze link opent in een nieuwe tab zeker een aanrader!

Veel plezier!

Lees ook:

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Samen op pad in de herfst met de Rotterdampas

De herfst is hét seizoen om samen op pad te gaan! Regen of zonneschijn, in en rond Rotterdam is er altijd wat te doen. Van vrolijke theaterlessen tot spannende attracties en creatieve musea – deze tips maken jullie herfst extra leuk. Trek je jas aan en ontdek samen de leukste plekken van dit seizoen!

Griezelige Halloween films voor kinderen

Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!

Spannend indoor kinderfeestje bij Prison Golf Rotterdam

Wij testten onlangs het kinderfeestje van Prison Golf bij Fun Village, een spannend golfavontuur vol verrassingen. De meiden vonden het geweldig (en wij stiekem ook)! Lees hieronder de hele ervaring.

Meer inspiratie

De Grote Schijn in Rotterdam

Beleef een magische avondwandeling in het Kralingse Bos tijdens De Grote Schijn.

OERRR Vette Vogeldag

Help de vogels de winter door en maak vogelsnacks tijdens de Vette Vogeldag op Tiengemeten!

Sintspektakel (2+)

Sinterklaas is terug met een gloednieuw magisch avontuur in het oude Luxor Theater.

Prentenboekjesfestival in Kunstmin

Peuters en kleuters beleven het Prentenboekjesfestival met theater en een speelse prentenboekspeeltuin

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief