Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsproof-blogger vierde een kinderfeestje bij Jump-010

Gepubliceerd op 6 november 2024

De dochter van onze Kidsproof blogger Tatjana was onlangs jarig en vierde haar kinderfeestje bij Jump-010. Op een zondagmiddag ging ze met acht kids naar het grootste trampolinepark van Rotterdam. Iedereen had er erg veel zin in! Lees hier hoe ze het feestje beleefden.

‘Eenmaal aangekomen worden we vriendelijk ontvangen en naar onze feesttafel gebracht. Nadat iedereen is aangeschoven, komt er een medewerker aan tafel om instructies te geven en de regels uit te leggen. De jumpsokken krijgen we aangereikt en als iedereen de sokken heeft aangetrokken en een bandje om de pols heeft gekregen, duiken de kids het trampolinewalhalla in.

Veel verschillende jump area’s

Twee van mijn dochters zitten op turnen, dus de lange trampolinebaan is populair! Hier kunnen ze een aanloop nemen en allerlei salto’s maken! Verder is er de Jump Tower van 4 meter hoog, waar ze vanaf kunnen springen om zacht te landen in de BigAirBag, een grote plofzak. In de Dodgeball Area spelen de kids Dodgeball, een soort trefbal, tegen elkaar en kunnen ze basketballen.

Ook is er een klimmuur, een uitdagend Ninja parcours en kunnen ze op een grote balk, de Battle Beam, proberen elkaar eraf te meppen met een zachte mepper. Ze vinden alles leuk om te doen, maar de Twister, een soort wipe-out, is toch wel dé favoriet!

Compleet verzorgd

Na een uur springen is het tijd voor een drankje met een chipje of ijsje naar keuze. Deze pauze is echt wel even lekker, van al dat springen krijg je dorst en dan is het fijn dat de limonade onbeperkt is. Daarna snel weer door voor het volgende uur jumpen. Aan het eind krijgt iedereen nog een patatje – dat gaat er wel in na al dat springen – en dan is het tijd om naar huis te gaan. Al met al een heel geslaagd feestje!’

Voor elke leeftijd een feestje

Tatjana boekte voor haar dochter de Jump Party XL bij Jump-010, dat is inclusief 2 uur jumpen, zakje chips of een ijsje, frietjes en onbeperkt limonade. Jumpsokken zijn niet inbegrepen, deze koop je ter plekke.

De kinderen die mee waren, varieerden in leeftijd van 8 tot 14 jaar en iedereen vond het te gek, dus Jump-010 is ook heel geschikt voor een feestje als de leeftijd van de kinderen wat verder uit elkaar ligt.

Alle jumpfeestjes bij Jump-010

Wil jij ook een jumpfeestje reserveren? Op de site van Jump-010 vind je een groot aanbod aan arrangementen, van een Mini Jump Party voor de jonkies tot een Jump Party XXL! Check ze hier allemaal. Deze link opent in een nieuwe tab

Veel plezier tijdens jullie jumpparty!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Kinderfeestjes vol actie en fun

Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!

De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam

Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

Favoriete uitjes & adressen

Monkey Town Vlaardingen

Bounce Valley Ridderkerk

Bunkerdag 2026

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

ROETZ Midsommar Fest

Meer inspiratie

Rotterdamse Dakendagen

Ontdek hoe daken kunnen bijdragen aan een gezonde, levendige, inclusieve en duurzame stad!

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (6+)

Een theatershow gebaseerd op één van de meest verkochte kinderboekenseries in het Oude Luxor Theater!

GRIMM (10+)

Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in de Goudse Schouwburg!

Bounce Valley Ridderkerk en Capelle open met feestdagen

Ga met Pinksteren bouncen bij Bounce Valley Ridderkerk en Capelle!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief